3 czerwca mieliśmy ogromny zaszczyt gościć w naszych murach znamienitych przedstawicieli władz państwowych, samorządowych i oświatowych. Naszą szkołę odwiedzili:
- Barbara Nowacka – Minister Edukacji
- Zbigniew Konwiński – Poseł na Sejm RP
- Beata Chrzanowska – Wiceprezydentka Słupska
- Grzegorz Kryger – Pomorski Kurator Oświaty
- Jolanta Jankowska-Żmich – Pomorska Wicekurator Oświaty
Pani Dyrektor Joanna Michalak miała przyjemność oprowadzić gości po naszych szkolnych przestrzeniach. Z dumą zaprezentowaliśmy im miejsca, w których na co dzień uczymy się, integrujemy i rozwijamy nasze pasje. Na trasie zwiedzania znalazły się:
• Gratosfera
• Warsztatownia
• Biblioteka
• Sala języka polskiego
• Sklepik szkolny – z powodzeniem prowadzony przez naszą Spółdzielnię Uczniowską!
Bardzo cieszy nas dzisiejsza wizyta. Odbieramy ją jako piękny wyraz docenienia codziennej pracy naszych wspaniałych nauczycieli, ogromnego zaangażowania uczniów oraz niezastąpionego wsparcia rodziców. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, co wspólnie budujemy. Taka uwaga ze strony naszych gości to najlepszy dowód na to, że serce, kreatywność i pasja, które wkładamy w edukację, są widoczne i doceniane. Bo przecież to my wszyscy – razem – tworzymy naszą wyjątkową szkołę! To był bardzo miły, pełen pozytywnej energii dzień, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.